Вчителі, Три місяці навчання коштують приблизно 1,2W юанів. Заняття по 4 години на день, без врахування витрат на візу.
Це дорого?
Якщо мова йде про оренду квартири, Відчувається, що де б не було, 2000-2500 юанів на місяць🫣
Переглянути оригінал
Ця сторінка може містити контент третіх осіб, який надається виключно в інформаційних цілях (не в якості запевнень/гарантій) і не повинен розглядатися як схвалення його поглядів компанією Gate, а також як фінансова або професійна консультація. Див. Застереження для отримання детальної інформації.
Дивлюся на мовні школи в Куала-Лумпурі,
Життя в Непалі трохи занадто важке.
Вчителі,
Три місяці навчання коштують приблизно 1,2W юанів.
Заняття по 4 години на день, без врахування витрат на візу.
Це дорого?
Якщо мова йде про оренду квартири,
Відчувається, що де б не було, 2000-2500 юанів на місяць🫣